شرکت همیاران صنعت رایمند به عنوان یکی از شرکت های معتبر ارایه دهنده خدمات فنی مهندسی و مدیریتی در زمینه های مختلف از جمله مشاوره،طراحی، اجرا، نظارت، استقرار و آموزش سیستمها و استاندارهای مختلف در صنایع مختلف (صنایع هوایی، دریائی و نظامی، نفت،گاز و پتروشیمی، آب و فاضلاب، خودرویی، غذایی،دارویی، سلولزی، پلیمری، شیمیایی، واحدهای تولیدی، فرآوری و بسته بندی،آزمایشگاهها و بیمارستانها، واحدهای خدماتی و پیمانکاری، شهرداری ها در حال فعالیت می باشد. این شرکت با سابقه با بهره گیری از تیم کارشناسی متخصص و مجرب و با تکیه بر سیستمهای نوین مدیریتی و تکنیک های علمی روز دنیا، در حال ارائه خدمت به شرکتها و سازمانهای دولتی و خصوصی در سطح کشورمان ایران میباشد. خدمات ما بر اساس نیازهای شما شکل میگیرد، صلاحیت فنی، مسئولیت پذیری، قابلیت اطمینان و انعطاف پذیری، اولویتهای قطعی خدمات ما هستند. دپارتمان مدیریت و مهندسی صنایع این شرکت با بهره گیری از اعضای هیات علمی مجرب دانشگاهی و متخصصان تحصیلکرده خود سعی در ارایه با کیفیت ترین خدمات به واحد های تولیدی و خدماتی را دارد.

 

خدمات ما بر اساس نيازهاي شما شکل مي‌گيرد، صلاحيت فني، مسئوليت پذيري، قابليت اطمينان و انعطاف پذيري، اولويت‌هاي قطعي خدمات ما هستند.

ارایه خدمات مشاوره

دپارتمان مدیریت و مهندسی صنایع شرکت همیاران صنعت ، درفرآیند ارایه خدمات مشاورهای و پژوهشی خود، حسب نیاز و

تقاضای کارفرمایان، نقش خود را به یکی از اشکال زیر ایفا میکند:

  • "مشاور مادر" در فرآیند اجرای طرحهای گوناگون مشاوره ای و پژوهشی
  • ارایه خدمات مشاوره بالینی در فرآیند اجرای عملیات توسط کارفرما؛
  • طراحی و ارایه خدمات آموزشی
  • مشاوره ای کاربردی دارای اثرات بهبود سریع در عملکرد موسسات
  • خدمات نظارت کیفی - تخصصی بر اجرای طرحهای مشاورهای و پژوهشی
  • عارضهیابی و حسابرسی عملیات جهت یافتن گلوگاهها در روانسازی عملیات طراحی سیستم های و فرآیندهای عملیاتی و ساختار سازمانی
  • انجام پژوهشهای مختلف پایه ای، کاربردی و توسعه ای در حوزه مدیریت و مهندسی صنایع

 

ارایه خدمات آموزشی

همکاری با  سازمان های دولتی و خصوصی در صنایع و اصناف مختلف بیانگر گستردگی فعالیتهای این مجموعه است . در حال حاضر برگزاری دوره های آموزشی متنوع  با بهره گیری از اساتید مجرب و متخصص به روشهای مختلف مانند برگزاری در محل کلاسهای آکادمی ، برگزاری دوره های آموزشی در محل سازمانها طبق نیاز ایشان صورت می پذیرد و برگزاری دوره های آموزشی غیر حضوری مانند دوره های آموزشی مکاتبه ای و الکترونیکی (E-Learning) در دست اقدام است.